Cegiełka & Jodełka

Jest 10 produktów.

Płytki Jodełka

         System układania płytek ściennych w jodełkę to świetna propozycja do każdej nowoczesnej kuchni, która ma być nie tylko praktyczna, ale także cechować się poczuciem dobrego smaku opartego na wykorzystaniu odważnych wzorów. Płytki jodełka doskonale sprawdzają się także w łazience, która jest pomieszczeniem znacznie różniąc...

Płytki Jodełka

         System układania płytek ściennych w jodełkę to świetna propozycja do każdej nowoczesnej kuchni, która ma być nie tylko praktyczna, ale także cechować się poczuciem dobrego smaku opartego na wykorzystaniu odważnych wzorów. Płytki jodełka doskonale sprawdzają się także w łazience, która jest pomieszczeniem znacznie różniącym się od pozostałych. Łazienka to miejsce, w których jodełka zawsze jest korzystnym rozwiązaniem i dlatego spotykana jest w wielu modnych domach. Uniwersalne jej zastosowanie jest argumentem, który przemawia do wielu klientów.

 

Płytki Cegiełka

         Jeśli odpowiada nam wzornictwo, które przemawia do nas przede wszystkim prostotą to płytki ścienne w kształcie cegiełki są dla nas odpowiednim wyborem. Cegiełki doskonale sprawdzają się przede wszystkim w naszych kuchniach, w których prosty styl zawsze budzi pozytywne skojarzenia. Cegiełkę układa się w prosty sposób, co jest na pewno argumentem przemawiającym za skorzystaniem z tego wariantu. Kilka wariantów układania daje nam komfort wyboru rozwiązania trafiającego w nasze gusta idealnie. Propozycja zawsze w modzie. Jest to od lat znana płytka płytka wywodząca się ze stylu subway tzw. Subway tile lub inaczej metro tile. Jej stylistka wzieta została prosto z paryskiego czy nowojorskiego metra.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 przedmiotów
Accept

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu