Cegiełka & Jodełka

Jest 10 produktów.

Płytki Jodełka

         Jodełka to wzór płytek, który jest coraz bardziej popularny w naszych domach. Niewątpliwie jodełka daje przyjemne oraz ciepłe wrażenie wizualne. Nasze płytki to tak bardzo popularny już w Polsce wzór chevron, z którym pomieszczenia będą zawsze na topie. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych, loftowych, ru...

Płytki Jodełka

         Jodełka to wzór płytek, który jest coraz bardziej popularny w naszych domach. Niewątpliwie jodełka daje przyjemne oraz ciepłe wrażenie wizualne. Nasze płytki to tak bardzo popularny już w Polsce wzór chevron, z którym pomieszczenia będą zawsze na topie. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach minimalistycznych, loftowych, rustykalnych, skandynawskich jak i w eleganckim, coraz bardziej modnym u nas stylu New York. Płytki jodełka to przede wszystkim niezawodna jakość, styl i trwałość. Stosując je w swoich domach, mieszkaniach pozyskujemy pewność, iż postawiliśmy na najlepsze z możliwych rozwiązań.

 

Płytki Cegiełka

         Płytki podłogowe ułożone w kształcie popularnej cegiełki to opcja, która kojarzona jest przede wszystkim z prostotą, która dzięki swoim właściwościom jest niezwykle interesująca. Każdy, kto lubi proste i zarazem sprawdzone warianty będzie bardzo zadowolony z takiego wyboru. Kilka interesujących wariantów płytek o wzorze cegiełki daje ogromny komfort, jedna z kilku podstawowych opcji może przypaść nam do gustu. Dzięki cegiełkom nasza podłoga będzie zawsze wyglądać schludnie i sprawiać wrażenie uporządkowanej, co ma swoje znaczenie.

Mniej
Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 przedmiotów
Accept

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu